PILOUS IR 200 pila na kolejnice

Kód produktu: ir200
89 000 Kč
107 690 Kč s DPH
Na dotaz
ks
  • Zeptejte se odborníka

Detailní popis

Kompaktní a lehce přenosná pásová pila pro rychlé a komfortní řezání kolejnic. Využítí nachází především při opravách a údržbě kolejnic.

Pro co nejsnazší transport je pila složena ze dvou samostatných celků:

Upínací část se systémem posuvu ramene pilového pásu do řezu. Umožňuje velmi jednoduché, rychlé a spolehlivé upnutí na kolejnici. Posuv do řezu se provádí jednoduchým otáčením ručního kola. Maximální přesnost řezu a dlouhodobou životnost zaručuje celková masivní konstrukce systému s vedením na tvrdochromových tyčích.
 
Rameno pilového pásu. Základ ramene tvoří masivní hliníkový odlitek. Profesionální, tichý a bezúdržbový pohon pilového pásu je zajištěn průmyslovým elektromotorem se šnekovou převodovkou. Přesnost vedení pilového pásu v řezu zaručuje precizní třístranné tvrdokovové vedení pilového pásu. Průmyslové, masivní uložení oběžných kol, systému napínacího kola a všech rotačních částí.

Velmi jednoduché a rychlé nasazení ramene pilového pásu a aretace na upínací systém. Ke stroji je připojen chladící a mazací systém pilového pásu. Z tlakovací nádoby je emulze vedena přímo do místa řezu. Při využití biologicky odbouratelných emulzí je používání chladícího systému zcela ekologické. Pro snadný transport je rameno pilového pásu osazeno velkými madly, které zároveň slouží jako ochrana při manipulaci a odkládaní. Jednofázový, jednorychlostní motor 230 V.